Nebojte se chytrému domu svěřit péči o váš bazén. Odvede za vás složitou práci a vy si nejen ušetříte čas, ale užijete si i dovádění v bazénu s vašimi dětmi. Chytrý dům za vás monitoruje stav chlóru, PH, teplotu vody a další parametry pro vaší spokojenost. Je také schopen ovládat různé technologie jako je filtrace nebo zastřešení bazénu. Postará se o čištění, ale i o dopouštění bazénu. Není pro něj problém dávkovat dezinfekci.

Hladinu bazénu můžete přesně nasvítit dle vašeho přání za pomoci LED osvětlení. Jako další alternativa mohou být plovoucí světla, která jsou napájeny nabíjecím akumulátorem nebo sluneční energií. Za pomoci snadného výběru barev na dotykovém displeji nebo dálkovém ovládání získáte optimální kombinaci světleného komfortu, který si můžete přizpůsobit například vaší náladě nebo požadované atmosféře na zahradě.

V případě odkrytého bazénu a příchodu nečekaného deště se na základě dešťového senzoru zastřešení bazénu ihned zatáhne.

Nemusíme mít strach ani o svoje děti, které si hrají u bazénu. Bazénový alarm vás obratem upozorní na případné nebezpečí.

Na základě aplikace, kterou máte ve svém chytrém telefonu nebo jiném zařízení máte ke všem informacím přístup odkudkoliv.

Vždy si tak vychutnáte osvěžení ve vodě, která disponuje nejvyšší kvalitou a je ohřáta dle vašich požadavků.