Ve vašem chytrém domě je možné kombinovat různá světla, jejich barevnost, ale i intenzitu. Nastavíte si vlastní světelný komfort například k četbě, sledování filmu nebo vaření. V případě, že si nejste jistí, zda jste zhasli všechna světla v domě, přijde vám vhod funkce centrálního zhasnutí všech světel naráz.

Osvětlení v domě lez ovládat mnoha způsoby. Jednou z možností je ruční ovládání za pomoci nejmodernější vypínačů, ale také například v aplikaci, automaticky za pomoci pohybových senzorů nebo časovačem. Osvětlení je také možné nastavit podle stmívání nebo rozednívaní.

Světla v domě svítí podle toho, zda je v místnosti dostatek slunečního svitu nebo zda-li se někdo v místnosti nachází. Osvětlení svítí jen tehdy, když je to potřeba.

Automatické osvětlení oceníte nejen při noční cestě na toaletu, ale i při ranním probuzení. Jejich náběh je postupný a velmi komfortní.

Při instalaci do starší zástavby není nutné bourat ani nic drasticky předělávat. V dnešní moderní době máme flexibilní řešení, které (á) vám zajistí nadčasové ovládání.