Kamerový systém DAHUA

Dne 1.4. 2021 jsme zahájili spolupráci se společností Dahua a tím  jsme udělali velký krok vpřed pro integraci zabezpečení chytré domácnosti.

Dahua je předním výrobcem kamerových systémů s druhým největším světovým podílem na trhu. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, investuje do nich 10% tržeb každý rok. Firma Dahua má více než 6000 profesionálů ve vývojářském týmu, kteří se věnují poskytování špičkových výrobků s vysokou kvalitou a výkonem. Řešení Dahua jsou navrženy tak, aby byla škálovatelné a modulární a tím poskytovat flexibilní možnosti konfigurace. Dahua má patentové portfolio s 1400 patenty a licencuje jejich technologie i pro jiné výrobce.
Firmy Dahua se zaměřuje na pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov. Dopravní kamerové systémy se čtením SPZ a parkovací systémy.
Díky spolupráci se společností Dahua vám můžeme nabídnout technologii nejvyšší kvality a zároveň jedny z nejlepších kamerových systémů na světě za bezkonkurenční ceny.
Nabídka kamerových systémů Dahua

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *